“Na mori malli për një shqiponjë të vërtetë”, gazetari ironizon liderët e politikës shqiptare (FOTO LAJM)

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar liderët e politikës shqiptare të cilët sipas hoxhës, sa herë që duan të bëjnë shqiponjën ju del e shtrembër.

Ai ka nxjerrë në foto Edi Ramën, Lulzim Bashën, Sali Berishën dhe Ilir Metën.

Postimi i Plotë

Na dogji malli per nje Shqiponje prej verteti dreqi ta haje…

Dhe nuk e kuptoj, pse ketyre lidereve tane politike, sa here qe mundohen “sinqerisht”, u del shqiponja gjithnje, shtrember

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat