“Me buzët qenke marshallah”, Ish konkurenti i ‘Përputhen’ nuk përmbahet përpara moderatores

Rinian Leka një nga djemtë më trendi të momentit, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, kundër të tjera është bërë pjesë e një sfide të vështirë.

Atij iu kërkua të bënte makeup-in e moderatores Ester Bylyku, por teksa ishte pranë saj, me sytë e mbyllur, nuk u përmbajt, dhe nisi ta komplimentonte Esterin për tiparet e saj.

“Me buzët qenke marshallah” u shpreh Riniani, ndërkohë që i prekte buzët Esterit 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat