Fatos Nano me karrocë në spital

 

Lideri historik i PS-së, ish-kryeministri Fatos Nano nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.  Ditën e sotme Nano është parë pranë spitalit Amerikan për të marrë kujdesin shëndetësor.

Gazeta Ekspres ka siguruar pamjet e momentit kur ish-kryeministri zbret nga makina dhe futet me karrocë brenda ambienteve të spitalit.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat