Zbërthehen simbolet naziste në trupin e 23-vjeçares, e cila u tha se vdiq nga infeksioni në dhëmballë

 

Janë zbërthyer disa nga tatuazhet e çuditshme në trupin e 23-vjeçares Evgjeni Baxho, e cila humbi jetën pak ditë më parë në mënyrë misterioze.

Fillimisht është thënë se e reja ka humbur jetën nga një infeksion në dhëmballë, por policia dhe prokuroria kanë nisur një hetim të thelluar për të zbardhur të vërtetën.

Ndërkohë janë siguruar disa nga shenjat dhe tatuazhet e çuditshme, që janë gjetur në trupin e 23-vjeçares.

Nga zbërthimi ka rezultuar se tatuazhi në barkun e viktimës është një bashkim i simboleve rune (naziste).

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat