“Mos paç fatin tim”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen” zbulon se dikush i ka “vjedhur” zemrën

Një ditë më parë, “Për’puthen” ka rikthyer në studio disa prej ish-konkurrentët. Të parët që u rikthyen ishin ata që kishin lënë ndonjë gjë pezull si Shqipja, Tea, Ana Kauri, Arbri, Arjoni dhe Fationi.

Fillimisht ata u pyetën në lidhje me jetën e tyre personale dhe deshi, s’deshi, Shqipja la të kuptohet se dikush i ka vjedhur zemrën. Me siklet të madh, ajo pranoi se është në njohje e sipër me një djalë dhe është drejt rrugës së dashurisë.

Bora: Vazhdon të jesh single apo…?

Shqipja: Uaa ça sikleti!

Tea: Po thuaj po ose jo, s’ka nevojë të tregosh emra.

Shqipja: Jam në një njohje

Tea: Mbarë ishalla, mos paç fatin tim!

Bora: Ok, qenka e lidhur.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat