Blerimi bën deklaratën e papritur për Shqipen: Na duket sikur njihemi prej vitesh, kemi simpati të madhe

Ndonëse hyri me qëllimin për të gjetur shpirtin binjak, Blerimi doli beqar nga programi Për’Puthen.

Ai pati disa takime me Antonelën, po nuk dolën çift sepse pati një krisje të madhe mes tyre kur Atdheu u bë pjesë e programit. Këtë e ka komentuar në emisionin “Shqipëria Live” duke treguar se Antonela kishte shumë intriga, por do të mbeten sërish miq.

“Intriga dhe sinqeriteti nuk përputheshin dot. Dhe e pamë në fund se pësoi “tradhti” nga ai që e ftoi dhe e pa që ishte gabim. Flisnin se çfarë duhet të thonin. Unë mendoj që mua më besojnë shumë dhe nuk është çështja këtu, por ne nuk arritëm dot të bëheshim bashkë për fajin e saj, jo për fajin tim. Antonela hasi me një karakter të fortë të mashkullit, e them pa modesti, sepse pretendojmë që femrave t’i japim të drejta të mëdha, atëherë që një femër që ka të drejtë për gjithçka, nuk ka pse të shkelë mashkullin.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat