Lëvizje në kadastrën e Pogradecit/ Genti Mahmutaj sillet në Tiranë, ja kush e zëvendëson

Lëvizje në Kadastrën e Pogradecit.

Burime për Ora News, bëjnë me dije se drejtori i komanduar i këtij institucioni Genti Mahmutaj transferohet në Tiranë dhe zëvendsohet nga Ela Toçka sërish e komanduar për të vijuar punën në këtë qytet.

Mahmutaj prej më shumë se 1 viti mbante këtë detyrë pasi më herët para tij u largua Natalja Velo ish-drejtuese e ASHK Pogradec.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat