Të afërmit e viktimës në Vlorë dhunojnë mjekun në spital! Emri

I riu Delion Troqe u qëllua me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e sotme, ndërsa ndërroi jetë sapo mbërriti në spital.

Pas ngjarjes tragjike, mësohet se në ambientet e spitalit është shënuar një incident në momentin që 35-vjeçari ka ndërruar jetë.

Shefi i reaminacionit është goditur dhe grushte nga të afërm të viktimës.

Mjeku i dhunuar është Mond Breshanaj, i cili nga informacionet mësohet se është rrahur keq në spital.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat