LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë 35-vjeçari që u plagos në Vlorë, zbardhet EMRI i tij

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në qytetin e Vlorës mbrëmjen e sotme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” të qytetit bregdetar, pranë pallatit të sportit “Flamurtari”.

Nga raportimet paraprake, dyshohet se ka persona të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri, por ende nuk dihet saktësisht numri i tyre.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Ndërron jetë 35-vjeçari që u plagos në Vlorë, zbardhet EMRI i tij. Ai është Delon Troqe, 35 vjeç.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat