Ç’mendon për Yuri Kim? Ja si përgjigjet Berisha

Ç’mendon për Yuri Kim?

Pyetjes në emision “Opinion”, ish-kryeministri Sali Berisha iu përgjigj duke thënë se nuk është ai që merret me mendime e opinione.

“E ka takuar njëherë në fillim kur erdhi dhe nuk e kam takuar më. Nuk kam asnjë opinion. Nuk jam unë ai që merrem me këto mendime e opinione, merret qeveria e saj”, tha Berisha.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat