Wow Atdheu dhe Sara do të bëhen prindër? Fotoja flet vetë

Ishte Sara ajo e cila ndau një imazh me Atdheun i cili i kishte vendosur dorën në bark.

“A do jet gocë apo cun” ishte koménti i tij me të cilin ngjalli dyshime ku mbase Sara është në pritje të ëmbël.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat