SHBA futi Berishën në listën e zezë, vjen reagimi i parë nga zyrtari i PD-së

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka është i pari që ka reaguar nga selia blu pasi SHBA shpalli “non gratta” Sali Berishën dhe familjen e tij. Paloka ka postuar në Facebook dy foto, një të Sali Berishës me në krah ish-presidentin e SHBA,  George W Bush, ndërsa tjetra është e Edi Ramës me presidentin serb, Aleksandër Vuçiç.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat