Nuk mungoi puthja/ Pas të gjithë tensionit, ja si u ulën menjëherë nervat e Ledjanës dhe Mevlanit    

 

Teksa Ledjana dhe Mevlani ishin të pavendosur nëse do të dilnin nga programi vetëm apo cift, regjia mori situatën nën kontroll dhe vuri këngën e tyre.

Të dy ishin shumë të tensionuar dhe u ngritën për të kërcyer me njëri-tjetrin nën ritmet e këngës që Mevlani i ka dedikuar Ledjanës.

Aty filluan të flisnin me njëri-tjetrin dhe nuk mungoi puthja e Mevlanit për Ledjanën.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat