Habit gazetari shqiptar: Vajzave te mia u kam vene emrat e dashnoreve!

 

Gazetari i njohur, Milaim Zeka është i njohur si një ndër personazhet pa komplekse në ekranet shqiptare. Deklaratat e tij kanë bërë jo rrallë herë bujë në media.

Së fundmi ai ka qenë i ftuar në emisionin e Adelina Ismailit, ku mes të tjerash dha një deklaratë që i habiti që të gjithë.

Zeka, baba i katër vajzave u shpreh se emrat e tyre janë emrat e dashnoreve të tij.

“Katër vajzave ua kam lënë emrin e dashnoreve që kur i thërras me mu kujtu dashnoret”, ka thënë Milaimi dhe ka shtuar se kjo është hera e parë që e thotë një gjë të tillë.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat