Berisha u shpall non-grata! Bushati: Jam i lumtur, më kanë dalë tezat

Andi Bushati: Kur Berisha i bënte aktet që akuzohet sot dhe atëherë e quanin burrë shteti dhe në të tjerët që e kritikonim na quante celula anti-amerikane. Sot duhet të ndihesha i lumtur se më kanë dalë tezat e para një dekade. Jemi pas pilafit sepse na quanin celula anti-amerikane kur i thoshim këto.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat