Sindi largohet përfundimisht nga “Përputhen”, ja deklarata e saj 

 

Sindy Loci është larguar nga “Përputhen”. Vetë konkurentja ka shpjeguar se sdo të jetë më pjesë e këtij formati.

“Unë mendoj se ju meritoni një shpjegim për mungesën time në studio. Po është e vërtetë. Unë nuk jam më pjesë e Per’puthen.

Shumë shpejt do të dal me një video që shpjegon gjithçka … Deri atëherë, ju. Faleminderit për të gjithë mbështetje që më keni dhënë në këtë rrugëtim për sa kohë që është e vështirë. “Unë ju dua pafund dhe natyrisht një falënderim i veçantë shkon për shqiptarët e Kosovës dhe diasporës që kanë qenë gjithmonë mbështetja ime, edhe kur u gjykova më shumë” shkroi Sindi në postim.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat