Ja kush janë 5 të arrestuarit për përdhunimin e të miturës në Lezhë (Emrat)

Abcnews.al mëson identitetet e pesë të arrestuarve për përdhunimin e 15-vjeçares në Lezhë.  Për ngjarjen e rëndë, në pranga është vënë Artan Kaçorri, Albert Molla, Ermal Tarazhi ,Nike Lleshi dhe një 17-vjeçar me iniciale A.Gj

Dyshohet se, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, ata e kanë detyruar të miturën me anë të shantazheve që të kryejë marrëdhënie seksuale me ta. sb/abcnews.al/

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat