Tragjedi në Itali, vetëvritet futbollisti në shtëpinë e tij 

 

Një tragjedi ka ndodhur në Itali.

Ish-mesfushori i Avelinos, Filipo Viskido është gjendur i vetëvarur në shtëpinë e tij në Batipalia.

31-vjeçari aktualisht ishte pa skuadër dhe po priste ndonjë telefonate nga ndonjë klub, por i dha fund jetës duke lënë pas gruan dhe dy fëmijët e tij.

Ende nuk dihet arsyeja e këtij vendimi ekstrem që mori futbollisti i cili gjatë karrierës së tij ka luajtur për Kavezen, Avelinon dhe Potenzën.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat