Gjysmë e zhveshur, ekspozon të pasmet/ Sara e Përputhen çmend pushuesit

 

Ish-konkurentja e Përputhen  Sara Malaj ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga pushimet. E ulur buzë detit Sara ka ekspozuar të pasmet dhe tatuazhin që ka në shpinë. “Kam nevojë për një tattoo të ri”, shkruan ajo në mbishkrimin e fotos.

Sara dhe Atdheu janë çifti më i ri në showbizin shqiptar. Pak ditë më parë gjatë një takimi 4 mitushën në emision Atdheu i kërkoi që të dilnin bashke nga emisioni dhe Sara i dha përgjigje pozitive duke e puthur.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat