“Nuk dua t’i flas kurrë babait tim” Jasmina e “Përputhen” rrëfen sekretet familjare

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Jasmin Kadriu ka rrëfyer një pjesë të jetës së saj personale që deri më tani nuk dihej. E ftuar në “Glamour Zone”, me Ester Bylykun, Jasmina tha se prindërit i janë divorcuar që kur ka qenë e vogël dhe ka shtuar nuk ka për të folur kurrë me babain.

“Fëmijërinë e kam pasur të lumtur por sakrificat i ka bërë time më dhe familja e mamit. Por sakrificat nuk kanë munguar. Prindërit janë divorcuar që kur unë kam qenë 3 vjeç dhe që nga ai moment janë përgjigjur dajat dhe gjyshërit. Nuk pasur ndonjëherë kontakte me babain tim. Në moment që jam rritur me atë lloj mungese mund të shkojë tërë jetën ashtu dhe se kam problem”,-tha Jasmina.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat