“Një minutë heshtje”, Sindi ironizon keq Anën për këngën e parë

Pas publikimit të këngës së saj të parë “Deal”, filluan ofendimet dhe ironitë e para për Anën.

Komentet ishin nga më të ndryshme, ndërsa thumbat në publik nuk i ka kursyer as konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loçi.

Pasi Ana lançoi këngën e saj në Youtube, Sindi në një video live në instagram, ndërkohë që ishte kënga e Anës në sfond, thumbon duke thënë se Ana nuk merr vesh nga rrepi, duke imituar edhe disa vargje nga kënga në mënyrë ironike.
Pak minuta më vonë Sindi ironizoi sërisht Anën dhe projektin e saj me një status në InstaStory.

“Një minut qetësi për të gjithë industrinë e muzikës.”- shkroi Sindi duke lënë të kuptohet se e kishte drejtpërdrejt me Anën.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat