Na lanë pa fjalë/ Pas Anës dhe Melisës, një tjetër konkurrente i futet muzikës

 

Pothuajse të gjithë ish konkurrentët e Pëpruthen po i futen muzikës.

Pas Melisës dhe Anës, duket se edhe Jasmina ka gati këngën e saj. Këtë e ka zbuluar nëpërmjet një story në rrjetet sociale ku shfaqet në një studio muzikore dhe zbulon zërin e saj.

“I kujt është ky zëri”, shkruan ajo krahas videos.

Kujtojmë se edhe Anotnela ka treguar se e ka gati këngën e saj, të cilën do ta publikojë së shpejti.

Ky fenomen ka patur shumë reagime si nga ndjekës ashtu edhe këngëtarë e kantautorë të mirëfilltë, të cilët janë revoltuar që sot çdokush mund të publikojë një këngë, edhe pse nuk ka asnjë lidhje me artin dhe muzikën.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat