Jasmina surprizon Olën për ditëlindje 

 

Jasmina erdhi në studio për datëlindjen e Olës për të treguar se kanë bërë paqe dhe se marrëdhënia e tyre është më e fortë tani.

Me shampanjë dhe tortë ku ishin të gjithë personazhet e Për’Puthen të dyja vajzat treguan se miqësia e tyre është e fortë edhe pse i patën shpallur luftë njëra-tjetrës në fillim.

“Në momentin që dolëm duke u hakërryer me njëra-tjetrën shoqëria e përbashkët ndërhyri. është kthyer në një miqësi akoma dhe më të fortë. Por të mos ishim këtu asnjëra nga ne s’do t’i fliste tjetrës”, tha Jasmina.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat