Vjen lajmi që pritej, edhe Antonela do të publikojë këngë

 

Në debat e sipër në “Për’puthen”, Antonela rrëfen se së shpejti do të publikojë këngë.

Në videoklip, ajo ka marrë Arsimin dhe thotë se kjo gjë ka zemëruar Atdheun dhe është një nga shkaqet që ka ndikuar në prishjen e marrëdhënies së tyre. “Arsimi ishte shumë shok me Atdheun dhe kjo gjë nuk i pëlqeu. Donte të ishte ai pjesë e videoklipit tim”.

Më tej, ajo shton se mes dy djemve, ka ndodhur një sherr jashtë studios.

Thashethemet se Antonela dhe Arsimi janë çift jashtë studios, kanë qarkulluar në rrjetet sociale gjatë ditëve të fundit, por sipas Antonelës thjesht kanë bashkëpunuar për këngën.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat