Tendenca e vetme e rrobave të banjës që do ju duhet për këtë verë

Lulet retro. Ky trend përfshijnë printimin e luleve në formë jo shumë  të rregullt.

Trend i frymëzuar nga vitet 70, 80.

Po ashtu bikinit që vazhdojnë të lidhura tek beli janë po ashtu shumë në modë.

Ngjyrat që duhet të zgjidhni këto rroba banje duhet të jenë vibruese si rozë, jeshile, e kuqe dhe e verdhë.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat