Pas bombës së Jasminës që Andi është në një lidhje me Diona Fonën, reagon ish-konkurenti

Disa ditë më parë, çifti shumë i komentuar i momentit, Andi dhe Jasmina, vendosën të dalin përfundimisht nga emisionin “Për’puthen”, për ta vazhduar njohjen e tyre jashtë pa presionin e kamerave dhe publikut.

Mesa duket marrëdhënia mes dyshes nuk është siç duhet dhe shkak për këtë është bërë sërish këngëtarja Diona Fona.

Jasmina nuk e ka pritur mirë këtë dhe  u ka kërkuar fansave që të të mos i bëjnë më tag në foto apo video Andin.

Nga ana tjetër, Andi ka vendosur që të mos deklarohet në lidhje me këtë situatë, por veprimi i tij i fundit tregon shumë mbi marrëdhënien e dyshes. Nga një verifikim, vihet re se Andi nuk e ndjek më Jasminën në Instagram.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat