“Mos u sforco për t’u treguar aq false”, pse Arjan Konomi iu drejtua ashpër Antonelës

 

Në mes të sqarimit të marrëdhënies mes Sarës dhe Geljanit, Antonela qeshte dhe shikonte Atdheun.

Ajo është shprehur se e kishte pyetur nëse kishte dhimbje pasi ai kishte probleme me shëndetin.

Pas kësaj, analisti Arjan Konomi i është drejtuar vajzës se s’duhej të sforcohej për tu treguar aq false.

Bora: Çfarë ka Antonela?

Antonela: Unë e pyeta nëse kishte dhimbje.

Arjan Konomi: Mos u sforco për t’u treguar aq false. Ti po flet me një person që ke një histori të komplikuar dhe duke u sjellë ashtu duket sikur po diskuton për disa persona tek pallati përballë.

Antonela: Unë e pyeta nëse kishte dhimbje sepse e di që është sëmurë.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat