Aksidenti i trefishtë/ Familjarët e Xubit të Yzberishtit mbërrijnë në vendngjarje, lot dhe ulërima në rrugë

Fatmir Avdillari i njohur ndryshe si ‘’Xubi’’ i Yzberishtit ka ndërruar jetë pak orë më parë teksa po lëvizte me motorin e tij. Ai u përplas me një mjet në zonën e Yzberishtit, teksa po lëvizte me motor.

Në videon e publikuar nga ‘JOQ’ shihet që në vendngjarje kanë mbërritur familjarët. Në video dëgjohen të qarat dhe të bërtiturat e familjarëve, të cilët po vajtojnë për ndarjen nga jeta të personit që ndërroi jetë.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat