Dy djem dhe një vajzë, si ndodhi grabitja e dhunshme ndaj kambistit

Mbrëmjen e sotme një kambist u grabit në Sarandë.

Ngjarja ndodhi në lagjen nr. 4 në Sarandë, ndërkohë që kambisti po ngjitej për në banesë përmes ashensorit.

Ai është sulmuar nga tre persona, dy djem dhe një vajzë, të cilat pasi e kanë goditur kanë mundur t’i marrin shumën 5 milionë lekë të vjetra. Kambisti ka marrë goditje në pjesë të ndryshme të trupit. 70-vjeçari është dërguar drejt spitalit ku po merr ndihmën e parë mjekësore.

 

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat