Denoncim i fortë nga Berisha: Rrahman Rraja i Ramës vilë në zonën e mbrojtur natyrore…

Një qytetar ka denoncuar nëpërmjet fotove vilën e deputetit të Ramës, Rrahman Rraja, në Parkun Kombëtar të Qafë Shtamës.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

 

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktorr sali berisha ku morri kete toke rrafman rraja qe beri vile ne parkun komtrare qafshtame mos ja ka lene babai trashigimije apo ka vjedh token se eshte ne pushter Rrahman Rraja si eh beri kete shpije ai ne qafshtame kujt ja blejti token shtet i krimit qeferija hajduve eh te lutem anonim se na bejne keq keto pisat do te coj dhe foto me vone te tije duke bere lista eh votave

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat