Wow! Ja sa para fiton Atdheu i “Për’puthen” nga Instagram-i

Të kthyer në personazhet më të përfolur të momentit dhe më të komentuarit në rrjete sociale, konkurrentët e emisionit “Për’puthen”, janë të kërkuar momentalisht për reklamime të bizneseve të ndryshme dhe po përfitojnë shuma të mëdha parash.
Jeni kuriozë të dini sa fiton Atdheu nga rrjeti social Instagram? Sipas “Express”, ai paguhet 500 euro për një postim, duke ia kaluar edhe personazheve VIP që kanë vite në ekran.

Megjithëse u bë kohë në emision, konkurrenti ende s’ka krijuar një lidhje dhe pëlqimet e tij janë të lëkundura. Teksa del me Antonelën dhe ngacmohet me Sarën, ai është parë së fundmi edhe në shoqërinë e Sindit jashtë emisionit.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat