“Shkoni shumë me Arjan Konomin”, reagon Lindita e “Për’puthen+40” 

 

Lindita Bimi është një ndër konkurrentet më të komentuara ne “Për’puthen +40”. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit.

Sipas tyre, Lindita shkon si çift me opinionistin Arjan Konomi dhe këtë ia kanë shkruar shpesh në mesazhe disa ndjekës. Mirëpo, konkurrentja ka sqaruar se Konomi është si opinionist në emision dhe jo për të gjetur dashurinë.

“Shumë mesazhe që më vijnë thonë të njëjtën gjë por njerëz duhet ta kuptoni që Arjan Konomi është për opinionist në atë emision dhe jo si konkurrent”, ka shkruar Lindita.

 

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat