SHERR i MADH në Facebook/ Ismet Drishti grindet me kandidatin e Bindjes Demokratike, gazetari: Intelektualët e b….! I

SHERR i MADH në Facebook/ Ismet Drishti grindet me kandidatin e Bindjes Demokratike, gazetari: Intelektualët e b….! I kthehet keq Skënderi: Eja më tako përballë se ta tregoj unë (REPLIKAT)

I pari që është përfshirë në një përplasje personale në rrjetin social Facebook është gazetari Ismet Drishti.

Zhgënjimi pas humbjes së opozitës ka pushtuar rrjetet sociale dhe tashmë zemërimi është shpërndarë sa tek Partia Demokratike, aq edhe tek partitë e vogla që garuan në këto zgjedhje që akuzohen si shtojca të krijuara nga Edi Rama për të çarë votat e opozitës. I pari që është përfshirë në një përplasje personale në rrjetin social Facebook është gazetari Ismet Drishti. Ai ka quajtur kandidatët e rinj “intelektualët e b…” dhe përgjigjia i ka ardhur nga kandidati i Bindjes Demokratike, Arben Skënderi, i cili e fton të përballen fizikisht, jo vetëm virtualisht. 

POSTIMI I ISMET DRISHTIT:

Shkoni e gjeni azile ku te pleqeroni turpin! Turp! Gjeni vrime e fusni surreterit.

Intelektualët e bythës! Nga megallomani pordhac i mikluar në zyra qeverish Arben Skënderaj burrë e grua 92 vota Tiranë-Korçë, tek fëmija i llastuar Fabian Topollari e me radhë. Secili prej tyre ka vota më pak se Bashkim Fino i vdekur!

SHERR i MADH në Facebook/ Ismet Drishti grindet me kandidatin e Bindjes Demokratike, gazetari: Intelektualët e b….! I kthehet keq Skënderi: Eja më tako përballë se ta tregoj unë (REPLIKAT)

I pari që është përfshirë në një përplasje personale në rrjetin social Facebook është gazetari Ismet Drishti.

REPLIKA E ARBEN SKËNDERIT:

Ismet drishti, qe ti te kesh nje mendim tendin mbi situate te caktuar dhe ta shprehesh publikisht me qytetari eshte e drejta jote.

Qe ti te fyesh e te anatemosh dike pa e njohur e me nje banalitet te pa shoq, kjo pervec se tregon veten tende e nivelin tend asgje tjeter nuk ben, por turpi eshte per ty, se je dhe burre ne moshe. Per pak protagonizem e ca like ne Facebook njeriu e permban pak veten.

Per sa i perket pjeses personale dhe familjes time, po te jesh burre dhe mos fshihesh pas nje ekrani celulari, eshte shume e thjeshte, eja perballe, me tako dhe e sheh sa intelektuar apo gje tjeter jam… e sqarojme bashke…! Por TURP te kesh ti, se ne te kunder une te njoh mire, me mire sec kujton ti ne fakt…! Merru dhe nje here me familjen time dhe do me gjesh!

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat