lajmi fundit/ Shpërthen mjeti Rang Rover I babait të Françeska Jaçes në Vlorë. Lidhjet e vajzës I vën flakën mjetit?

Një makinë luksoze është djegur pjesërisht në qytetin e Vlorës.

FOTOT/ Përfshihet nga flakët “Range Roveri” i Franceska

Sipas informacioneve makina luksoze i përket babit të Françeska Jaçe ish konkurentes së Big Brother. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit që ka përshirë makinën, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur policia.

Vlorë/Informacion paraprak

 

Më datë 29.03.2021, rreth orës 21:04, në lagjen “ Pavarsia”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Range Rover”, në pronësi të shtetases F. J., banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

FOTOT/ Përfshihet nga flakët “Range Roveri” i Franceska