Kishte tentuar të dilte, por nuk mundi/ Ja ku u gjet trupi i pajetë i Arjan Salës 

 

Detaje të reja kanë dalë nga gjetja e trupit të pajetë të Arjan Salës, rojes që sakrifikoi veten për të shpëtuar punonjësit e magazinës që u përfshi nga flakët tek Casa Italia.

Sala është gjetur i pajetë, i djegur në disa pjesë të trupit, në një dhomë të mbyllur. Ai ka tentuar të dalë jashtë por nuk ka mundur dot.

Ka qenë xhaxhai ai që ka identifkuar trupin, pas gjetjes nga zjarrfikësit dhe policia.

Ndërkohë familjarët kanë publikuar edhe lajmërimin për lamturmirën e fundit të Arjanit. Ai ka lënë pas një fëmijë 2 vjeç.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat