lajmi i fundit/A tentati ndaj vëllezërve Doçaj në Shkodër, identifikohet autori i dyshuar i ngjarjes (EMRI)

Vetëm pak orë pas atentatit në Shkodër, Policia ka zbuluar emrin e të dyshuarit kryesor për plagosjen e vëllezërve Hot dhe Marjan Doçi.

Bëhet fjalë për Besmir Përkola. Policia e ka identifikuar të dyshuarin kryesor dhe është vënë në ndjekje të tij.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat