Rikthehet Elita 5/ Këtë herë ndryshe

Elita 5, është një nga grupet më të pëlqyera të ‘rrokut’, në të gjitha trevat shqiptare.

Mësohet se grupi është bashkuar dhe po përgatitet për një emision të ri, i cili do të transmetohet në televizionin Kosovar.

Tema e këtij emisioni do jenë hitet e pavdekshme ndër vite, të grupit ‘rock’.

I urojmë suksese grupit, dhe mezi presim të shohim figurën e tyre të munguar sa më shpejt në ekran.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat