Habit transgjinorja shqiptare: Jam shtatzënë…

Linda Rei, është transgjinorja e parë femër, e cila kreu operacionin e parë për tu kthyer nga mashkull në një femër, përgjithmonë.

Linda, tashmë pretendon se është femër dhe nuk mund të quhet më transgjinore.

Ajo, sot ka bërë një deklaratë e cila na la pa fjalë të gjithëve.

E ftuar tek “Abc e pasdites”, Linda Rei ka treguar se është shtatzënë.

I surprizuar dhe vetë moderatori, e ka pyetur disa herë nëse është e vërtetë, dhe Linda është shprehur se “po”, dhe se është 2-3 muajshe.

Image

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat