India djeg rrjetin më të brendshme

Ylli i Love Island, India Reynolds ka ngritur temperaturat në të brendshme të tejdukshme derisa ka publikuar koleksionin e ri të BTS me anë të një fotosesioni

Ajo e ka publikuar koleksionin e parë për njerëzit në të gjitha “format dhe masat” me Pour Moi në javën e kaluara.

India Reynolds ka treguar se është njëra prej femrave më seksi në disa fotosesione dhe e tillë ajo është dukur edhe sonte.

Ylli i Love Island ka ngritur temperaturat derisa pozon në të brendshme rozë dhe të kaltra.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat