Pushime luksoze në vende ekzotike/ Zbulohet mashkulli që shoqëron Dhurata Dorën

Vështirë të zbulosh diçka nga jeta private e Dhurata Dorës pasi këngëtarja e ka ruajtur me fanatizëm privatësinë.

Por ajo është mjaft aktive me projektet e saj të një pas njëshme dhe gjithashtu jo më pak atkive në rrjetete sociale.

Së fundmi ajo ka treguar në Instagram se po shijon disa ditë pushimi në vendet ekzotike dhe luksoze që të nxisin zilinë kur i shikon.

Gjithashtu pak minuta më parë Dhurata ka zbuluar shoqëruesin e saj të këtij udhëtimi dhe ai është grimeri, Arbër Bytyqi.

Një udhëtim me grimierin me shumë mundësi është për arsye pune dhe ndoshta këngëtarja do të na surprizoi shumë shpejt me videoklipin e ri që pas këtyre pamjeve pritet i “nxehtë”.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat