Aksident në aksin Levan-Vlorë/ Një i vdekur dhe disa të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugën m Levan-Vlorë dhe për pasojë shoferi i njërit prej automjeteve të përfshira në aksident ka humbur jetën.

Policia deri më tani njofton për një të vdekur dhe disa të plagosur.

Në mjetet e përfshira në aksident janë të tipit “Benz”. Dyshohet se njëri prej mjeteve ishte me shpejtësi dhe ka përplasur nga pas mjetin tjetër që kishte ndaluar.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat