A është në një marrëdhënie dashurie?/ Flet Ana, ish- konkurentja e “Për’puthen”

Ana Lleshi iu përgjigj pyetjeve të publikut në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”.

Shumica e pyetjeve që publiku kishte shkruar për Anën ishin ” a është në një lidhje”.
Ana nuk përgjigjet në mënyrë të drejtëpërdrejtë por me humor thotë “më ka thënë i dashuri të them jam single“, duke nënkuptuar se për momentin nuk ka një partner në krah.

Kështu hedh poshtë dhe pretendimet e fansave se është në një marrëdhënie me këngëtarin Bardhi, me të cilin duket e afërt por thotë “Bardhin e kam shok, e dua shumë por kaq“.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat