Tragjike në Mat, ndërrojnë jetë nga Covid dy vëllezër brenda 24 orëve

Shqipëria dhe e gjithë bota është kapluar nga pandemi Covid-19 prej disa kohësh. Viktimat në vendin tonë kohët e fundit kanë qenë të shumta.

Një tragjedi e vërtetë është shënuar në rrethin e Matit, ku dy vëllezër kanë ndërruar jetë brenda 24 orëve si pasojë e Covid-19, bën me dije burime për Kryefjala.com

Viktimat janë Fatmir Dami, 60-vjeç dhe Luan Dami 55-vjeç.

Nuk ka informacion nëse ata kanë pasur sëmundje bashkëshoqëruese.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat