Grabitet zyra e OSHEE në Tiranë, ja sa para u morën

Zyra e OSHEE në rrugën “Qemal Stafa” në Tiranë ka rënë pre e grabitjes.

Kanë qënë punonjësit ata që kanë konstatuar se dera ka qënë e hapur. Dyshohet se grabitja ka ndodhur gjatë natës.

“Në afërsi të Pazarit të Ri, dyshohet se gjatë orëve të para të mëngjesit në zyrën e OSHEE-së, një person ende i paidentifikuar ka vjedhur një shumë prej 2.000 lekësh. Grupi hetimor po kryen veprimet në lidhje me ngjarjen për identifikimin dhe kapjen e autorit”, njoftoi policia.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat