E zhveshur në Instagram, Erjona Sulejmani ngre temperaturat (FOTO LAJM)

Eriona Sulejmani ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me paraqitjen e radhës.

Ajo ka publikuar fotografi provokuese duke ekspozuar linjat trupore.

Eriona Sulejmani, ka publikuar fotografi e zhveshur nga plazhi duke mbuluar asetet e saj me duar.

Komentet dhe pëlqimet e shumta nuk i munguan nga numri i madh i ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram.

Ish gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili shpeshherë publikon imazhe provokuese në rrjete sociale duke venë në pah figurën e saj trupore.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat