‘Gjyshi im i paralizuar u ngrit që të fikë televizorin’/ Komentuesit sulmojnë Melisën

Pak ditë më parë ish-konkurrentja e Përputhen i habiti të gjithë, teksa papritur, publikoi këngën e saj  të titulluar ‘U kry.’

Kënga sot ka arritur 1.5 milion klikime, një sukses ky për Melisën, duke qenë se rrallëherë këngët e para arrijnë kaq shumë shikueshmëri.

Mirëpo jo vetëm klikimet, por dhe komentet nuk janë të pakta dhe shumica e tyre janë negative.

Pothuaje të gjithë komentuesit e ironizojnë Melisën, duke bërë krahasime më të ndryshme për këngën e saj.

Më poshtë janë vetëm disa nga komentet e shumta të ndjekësve:

Image

Image

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat