Sindi tentoi ta qëll onte…Mevlani: Është femër, se dija unë…

Pas debatit që pati me Julin, në një moment ndërhyri edhe Mevlani duke lëshuar një tjetër batutë për Sindin.

Kjo e fundit në nerva e sipër iu afrua Mevlanit duke ngritur zërin, madje për një moment u duk sikur donte ta qëllonte.

Ndërkohë Mevlani këtë të diel ka sqaruar se çfarë ndodhi.

Mevlani: Mund të kisha reaguar edhe në ndonjë mënyrë tjetër, por nuk reagova fare kur më erdhi afër. Doja ta zbusja pak gjendjen. Mendova tja them një krahasim për të zbutur tonet. Se kam bërë për të keq. Por nuk mu duk ofendim. Dhe thash bëjë dhe një herë se mbase e kupton” E kuptova. Është femër mbi të gjitha.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat