“Nuk jam single, po dal me…” Ana i vë vulën: E dua!

Ajo është një nga konkurrentet më të komentuara të sezonit të dytë të Përputhen.

Arriti në pak kohë të bënte për vete ndjekës të shumtë, duke u shfaqur pa filtra.

Bëhet fjalë për Anën, e cila edhe një herë më shumë ka treguar mbrëmjen e sotme mbi vlerësimin dhe respektin që ka për veten e saj.

Në një foto të postuar në profilin e saj në Instagram, Ana shkruan se “po del me veten e saj” dhe se “e do kaq shumë”.

Ana shkruan:

“Nuk jam me te vertet single
Jam duke dale me veten.
E nxjer per darke, i blej rroba
E dua, eshte fantastike ”

 

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat