“I ke futur një vizë para se të vish”, Shqipja përplaset me Bled Manen

Ish konkurrentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj ka qenë sot e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” ku temë debati ishin “mëktet” e saj.

Kjo ngjalli edhe përplasja të forta mes saj dhe Bledi Manes. Ky i fundit tha se Shqipja është inferiore, por ky komenti i tij solli reagimin e ashpër të saj.

Pjesë nga debati
Bledi Mane: Shqipja është shumë inferiore

Shqipja: I ke fut i vizë para se të vish

Shqipja: S’po të kuptoj ku e ke parë inferioritetin te unë

Bledi: Ti inferioritetin e ke të brendshëm. Përveçse inferiore je dhe kontradiktore

Shqipja: Ti flet, do të flasësh, të dëgjohesh, por askush nuk të dëgjon

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat