Ana dhe Shqipja rikthehen në “Përputhen”: Lidhni rripat e sigurimit…(FOTO)

Javën e kaluar Shqipe Hysenaj dhe Ana Lleshi u rikthyen në emisionin ku morën pjesë gjatë këtij sezoni duke bërë një përballje me konkurrentët e sezonit të kaluar.

Por ndërkohë sonte në PërPuthen Prime ato janë të pranishme në rolin e opinionisteve.

Mbetet për t’u parë çfarë do ndodhë mbrëmjen e sotme, pasi vajzat kanë shumë për të folur për konkurrentët dhe gjërat që lanë pezull.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat